Přijďte k nám a staňte se plnohodnotným členem našeho týmu!

Jsme společnost TROTINA Auto s.r.o., na trhu působíme již od roku 1998. Za dobu své existence jsme prodali více než 50 tis. osobních i užitkových automobilů.

Aktuálně sháníme nové kolegy na pozice:

TECHNIK / PRODEJCE VOZŮ

PRODEJCE FINANČNÍCH PRODUKTŮ

MANAŽER NÁKUPU VOZIDEL

Náplň práce:
  • Komunikace se zákazníky, identifikace jejich potřeb a uzavírání obchodů.
  • Znalost nabízených vozů a jejich vhodná prezentace zákazníkům.
  • Absolvování testovacích jízd.
  • Každodenní kontrola a péče o vystavené vozy na ploše.
Co od Vás požadujeme:
  • Zkušenosti s přímým prodejem
  • Příjemné vystupování, výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Zapálení pro automobilový průmysl
  • Řidičský průkaz skupiny B
Co Vám nabízíme:
  • Motivační finanční ohodnocení složené z fixní a provizní části (až 45 000 Kč/měsíc).
  • Práci na hlavní pracovní poměr - střídání krátkého a dlouhého týdne.
  • Placené vstupní zaškolení.
  • Příjemné pracovní prostředí v nově postavených kancelářích.
  • Pestrou práci v mladém kolektivu stabilní úspěšné společnosti.
Benefity:

Dotované obědy, slevy na firemní produkty a služby, perspektiva přidělení služebního vozu při nadprůměrných výsledcích, firemní akce.

  • obchodní jednání se zákazníky
  • návrhy optimálního způsobu financování vozů
  • sjednávání úvěrových, leasingových a pojistných smluv
  • administrativní úkony spojené s příjmem a prodejem vozů
Co očekáváme od Vás:
  • vynikající komunikační a prodejní dovednosti
  • příjemné a pozitivní vystupování
  • zkušenost s obchodní činností
  • výhodou je přehled v oblasti finančních produktů (leasing, úvěry, pojištění)
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • časová flexibilita
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nadstandardní výdělky ve stabilní společnosti
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • možnost profesního vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí v nově postavených kancelářích
  • pestrou práci v mladém kolektivu stabilní úspěšné společnosti
Benefity:

  • obchodní činnost spojená s nákupem vozidel
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • vedení obchodních jednání s majiteli vozů
  • technická kontrola vykoupených vozidel
  • základní stanovení výkupní ceny
  • uzavírání smluv, práce s finanční hotovostí
  • SOU/SŠ
  • praxi na podobné pozici
  • technickou znalost automobilů
  • vynikající vyjednávací schopnosti
  • příjemné vystupování a komunikativnost
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • ŘP skupiny B
  • uživatelskou znalost práce na PC
Nabízíme:
  • nadstandardní výdělek
  • profesní vzdělávání a kariérní rozvoj
  • zázemí stabilní společnosti
Benefity:

Pokud Vás některá z nabízených pozic zaujala, neváhejte a zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: jana.brokesova@trotina.cz