Vozy Škoda v autobazaru TROTINA Auto

U českých klientů je Škoda oblíbená hlavně proto, že se jedná o českou značku a servisy najdete prakticky všude. Auta jsou spolehlivá a snadno dostupná.

Velmi oblíbené jsou také roční zajeté vozy, které byly předtím pronajaté na operativní leasing. Asi vás nepřekvapí, že historicky nejúspěšnějším modelem je Octavia a Fabia, která slaví velký úspěch také na zahraničních trzích. V současné době je vysoká poptávka hlavně po SUV modelech Kodiaq a Karoq.

Kolik stojí jednotlivé modely Škoda?

Vždycky záleží na konkrétní výbavě a doplňcích. Škodu CityGo pořídíte už kolem 150 tisíc korun, Fabii můžete mít od 269 tisíc korun, nová Scala vás v základní výbavě vyjde už o zhruba 100 tisíc dráž. Na oblíbený model Rapid si připravte minimálně 260 tisíc korun a u Octavie III počítejte s 360 tisíci. SUV modely pak stojí kolem 600 tisíc korun. Pokud potřebujete finanční injekci, podívejte se na akci Půjčíme každému. Právě tady získáte až 100% financování vozu, výši splátek si nastavíte podle svých požadavků a vše můžete vyřídit na počkání přímo v autobazaru TROTINA Auto.