Časté dotazy


Stránka vámi nejčastěji kladených dotazů ohledně chodu webových stránek, ale i nákupu a prodeje vozu. Pokud zde nenajdete odpověď na Váš dotaz, využijte prosím naši bezplatnou Infolinku 800 110 500.

Obecné dotazy

Chci si koupit vozidlo na splátky, co k tomu potřebuji?

Pro hladký průběh koupě vozu na splátky doporučujeme přinést s sebou potřebné doklady.

Kde najdu Autobazar TROTINA Auto?

V současné době nás najdete na silnici z Hradce Králové směr Jaroměř v obci TROTINA.

Mohu si vybraný vůz rezervovat?

Ano, v současné době umožňujeme rezervaci vozu dvěma způsoby. Můžete zavolat na naší bezplatnou linku 800 110 500 a rezervovat konkrétní vozidlo k jeho prohlídce na dobu Vašeho dojezdu k nám. Druhý způsob rezervace vozidla je až na několik dní, oproti složení finanční zálohy na vůz. Tato záloha je při koupi vozu odečtena z jeho ceny.

Nákup vozu

Proč si mám koupit vůz u TROTINA Auto?

  • Máte možnost výběru z několika set osobních a užitkových vozů, které denně doplňujeme o další a po celou dobu návštěvy u nás se Vám bude věnovat profesionální tým lidí.
  • Všechny vozy mají prověřený původ.
  • U většiny vozů je prověřen stav najetých km – na vyžádání předložíme.
  • Snadno sjednáme rychlé financování Vámi vybraného vozu.
  • Otevřeno máme každý den včetně víkendů.
  • Působíme na několika místech v Královéhradeckém kraji - stačí si jen vybrat!
  • Poskytujeme profesionální služby vlastního autoservisu s množstvím výhod pro naše zákazníky.

Co všechno potřebuji při nákupu auta?

K nákupu vozu doporučujeme vzít s sebou všechny potřebné doklady.

Jaké jsou možnosti placení při koupi auta?

Vůz lze koupit na úvěr či leasing nebo zaplatit v hotovosti nebo bankovním převodem. Koupi vozu lze realizovat i protiúčtem za Váš starý vůz. Více informací se dozvíte na stránce Financování.

Jak dlouho trvá vyřízení úvěru nebo leasingu?

Na našich pobočkách vyřizujeme běžně úvěr i leasing do 30 minut.

Jaké záruky poskytujete?

Na každý vůz poskytujeme 100% záruku na legální původ. Přebíráme zodpovědnost za případné skryté vady. Ručíme za to, že vůz není zatížen nesplaceným leasingem ani zástavním právem, není předmětem exekuce nebo soudní úschovy, blokován na dopravním inspektorátu a nepochází z trestné činnosti.

Mohu si auto před nákupem vyzkoušet?

Ano. Kromě vyzkoušení jízdních vlastností během předváděcí jízdy si můžete sami prověřit i technický stav vozu. Můžete si s sebou přivést i mechanika. Předváděcí jízda je nezávazná a pochopitelně ZDARMA.

Prodej vozu

Jaké jsou možnosti a způsoby prodeje auta?

V našem autobazaru můžete prodat svůj vůz několika způsoby. Nejčastější způsob je Výkup za hotové. Jeho výhodou je rychlý průběh celé operace, peníze z prodeje dostanete ihned po podepsání smlouvy a převzetí vozu. Krom toho veškeré starosti a zodpovědnost za Vás přebírá autobazar.

Komisní prodej Vám umožní prodat svůj vůz přímo některému zákazníkovi. Sami si určíte cenu za Váš vůz a prodej už nechte na nás.

Chcete-li vyměnit svoje staré auto za nové, využijete služby Protiúčet. Bez starostí se zbavíte starého vozu a ihned odjíždíte novým. Riziko odpovědnosti za případné skryté vady vozidla převezmeme za Vás a vyřídíme za Vás odhlášení a převod vozidla na nového majitele.

Co všechno potřebuji při prodeji auta?

K prodeji vozu doporučujeme vzít s sebou všechny potřebné doklady.

Mám starý vůz a chtěl bych místo něj novější. Mohu ho vyměnit?

Díky službě Protiúčet můžete snadno nabídnout svůj vůz k odkupu v našem bazaru a v tu samou dobu si vybrat nějaký jiný vůz.

Reklamace

Kdo může vůz reklamovat?

Reklamovat může pouze ta osoba, která automobil zakoupila. Kupující má právo zplnomocnit jinou osobu, ta se však musí prokázat úředně ověřenou plnou mocí.

Reklamace jsou řešeny plně v souladu se zákony České republiky a Reklamačním řádem společnosti TROTINA Auto, s. r. o.