Historie společnosti


Firma TROTINA Auto, s.r.o. se zabývá prodejem a servisem ojetých osobních a užitkových vozů.

Její historie sahá do r. 1998, kdy byla společnost založena.

Za dobu své existence firma prošla několika proměnami, firma se vypracovala ze 3 zaměstnanců na současných 15 a rozšířila své působiště v Královéhradeckém kraji.

V roce 2001 byl zakoupen rozsáhlý objekt v obci Holohlavy, kde bylo vybudováno zázemí společnosti včetně vlastního autoservisu.

K největší expanzi společnosti dochází v roce 2006, kdy došlo k otevření autobazaru osobních vozů v Opatovicích nad Labem a autobazaru s užitkovými vozy u ČKD v Hradci Králové.

Roční objem prodejů v roce 2007 dosáhl počtu 3 500 vozů.

V roce 2008 byla založena dceřinná společnost CZ-Eko, která se zabývá ekologickou likvidací osobních a užitkových vozů do 3.5 tuny. Současně byl spuštěn i prodejní portál iautodily.cz, kde jsou nabízeny použité náhradní díly. Ve společnosti CZ-Eko v současnosti pracuje 32 zaměstnanců.

V současné době je TROTINA Auto, s. r. o. smluvním partnerem významných českých pojišťoven při řešení pojistných událostí. Nabízí širokou škálu služeb zákazníkům, například záruku 12 měsíců na prodané vozy, prodej rodinných vozů MPV a nabízí vozy po 1.majiteli a se servisní knížkou.

Aktuálně má společnost TROTINA Auto 15 zaměstnanců.

Trotina Auto Trotina Auto Trotina Auto Trotina Auto